TFF 1. LÄ°G

9, 10, 11 ve 12. hafta programı açıklandı

 

TFF 1. Lig’in 9, 10, 11 ve 12. haftasında oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

 

Kırmızı-Siyahlı ekibimiz, TFF 1. Lig’in 9. haftasında 21 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Gaziantep Stadyumunda Çaykur Rizespor ile, Lig’in 10. haftasında 27 Ekim Cuma günü saat 18.00’da deplasmanda Samsunspor ile, Lig’in 11. haftasında 4 Kasım Cumartesi saat 13.00’da deplasmanda Elazığspor ile ve Lig’in 12. haftasında 20 Kasım 2017 Pazartesi saat 18.0’da Gaziantep Stadyumunda Boluspor ile karşılaşacak.

 

 

 

9.Hafta

20 Ekim 2017 Cuma

ADANASPOR A.Ş.

MKE ANKARAGÜCÜ

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

21 Ekim 2017 Cumartesi

DENİZLİSPOR

ADANA DEMİRSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

13.00

İSTANBULSPOR A.Ş.

ALTINORDU A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.00

ELAZIĞSPOR

SAMSUNSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

19.30

GAZİANTEPSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

19.30

22 Ekim 2017 Pazar

ÜMRANİYESPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

GRANDMEDICAL MANİSASPOR

GİRESUN ATATÜRK

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

15.30

BOLUSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

BOLU ATATÜRK

18.00

 

 

 

10.Hafta

27 Ekim 2017 Cuma

SAMSUNSPOR

GAZİANTEPSPOR

 

18.00

28 Ekim 2017 Cumartesi

BALIKESİRSPOR BALTOK

ADANASPOR A.Ş.

BALIKESİR ATATÜRK

13.00

ALTINORDU A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

BORNOVA STADI

19.30

29 Ekim 2017 Pazar

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

DENİZLİSPOR

KAZIM KARABEKİR

13.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ELAZIĞSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

13.00

ADANA DEMİRSPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

GRANDMEDICAL MANİSASPOR

ÜMRANİYESPOR

MANİSA 19 MAYIS

18.00

30 Ekim 2017 Pazartesi

MKE ANKARAGÜCÜ

İSTANBULSPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS STADI

18.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BOLUSPOR

ÇAYKUR DİDİ

18.00

 

 

 

11.Hafta

03 Kasım 2017 Cuma

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

GRANDMEDİCAL MANİSASPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

04 Kasım 2017 Cumartesi

ELAZIĞSPOR

GAZİANTEPSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

ÜMRANİYESPOR

ADANA DEMİRSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

GİRESUN ATATÜRK

15.30

DENİZLİSPOR

ALTINORDU A.Ş.

DENİZLİ ATATÜRK

15.30

05 Kasım 2017 Pazar

İSTANBULSPOR A.Ş.

BALIKESİRSPOR BALTOK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.00

BOLUSPOR

SAMSUNSPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

15.30

ADANASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

 

 

 

12.Hafta

17 Kasım 2017 Cuma

MKE ANKARAGÜCÜ

DENİZLİSPOR

ANKARA 19 MAYIS STADI

18.00

18 Kasım 2017 Cumartesi

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ÜMRANİYESPOR

KAZIM KARABEKİR

13.00

GRANDMEDİCAL MANİSASPOR

ELAZIĞSPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.00

ADANA DEMİRSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

19 Kasım 2017 Pazar

SAMSUNSPOR

ADANASPOR A.Ş.

 

13.00

BALIKESİRSPOR BALTOK

ESKİŞEHİRSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

13.00

ALTINORDU A.Ş.

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

BORNOVA STADI

15.30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.

ÇAYKUR DİDİ

18.00

20 Kasım 2017 Pazartesi

GAZİANTEPSPOR

BOLUSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

 

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 16 Ocak 2018 Salı
SAAT : 10.00 / 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
  • 18. Hafta


    Ümraniyespor


    Gaziantepspor
    21 Ocak 2018 Pazar / 13.00
  • 17. Hafta


    Giresunspor
    2-0

    Gaziantepspor
    22 Aralık 2017 Cuma / 18.00
  • 16. Hafta


    Gaziantepspor
    0-0

    Denizlispor
    16 Aralık 2017 Cumartesi / 13.00
    Gaziantep Stadyumu
  • 15. Hafta


    Eskişehirspor
    7-0

    Gaziantepspor
    11 Aralık 2017 Pazartesi / 18.00
    Eskişehir Stadyumu
  • 14. Hafta


    Gaziantepspor
    1-1

    İstanbulspor
    03 Aralık 2017 Pazar / 13.00
    Gaziantep Stadyumu
  • 13. Hafta


    Adanaspor
    3-2

    Gaziantepspor
    25 Kasım 2017 Cumartesi / 13.00
    5 Ocak Fatih Terim
  • 12. Hafta


    Gaziantepspor
    0-3

    Boluspor
    20 Kasım 2017 Pazartesi / 18.00
    Gaziantep Stadyumu
  • 11. Hafta


    Elazığspor
    2-0

    Gaziantepspor
    04 Kasım 2017 Cumartesi / 13.00
    Atatürk Stadyumu
  • 10. Hafta


    Samsunspor
    3-0

    Gaziantepspor
    27 Ekim 2017 Cuma / 18.00
    Samsun Stadyumu
  • 9. Hafta


    Gaziantepspor
    0-0

    Çaykur Rizespor
    21 Ekim 2017 Cumartesi / 19.30
    Gaziantep Stadyumu
  • 8. Hafta


    Balıkesirspor
    2-0

    Gaziantepspor
    14 Ekim 2017 Cumartesi / 15.00
    Atatürk Stadyumu
  • 7. Hafta


    Gaziantepspor
    1-2

    MKE Ankaragücü
    30 Eylül 2017 Cumartesi / 15.30
    Gaziantep Stadyumu
  • 6. Hafta


    Altınordu A.Ş
    3-0

    Gaziantepspor
    23 Eyül 2017 Cumartesi / 15.00
    Bornova Stadyumu
  • 5. Hafta


    Gaziantepspor
    0-0

    B.B Erzurumspor
    17 Eylül 2017 Pazar / 20.00
    Gaziantep Stadyumu
  • 4. Hafta


    Adana Demirspor
    3-1

    Gaziantepspor
    11 Eylül 2017 Pazartesi / 20.00
    5 Ocak Fatih Terim
  • 3. Hafta


    Gaziantepspor
    1-4

    Manisaspor
    26 Ağustos 2017 Pazar / 21.45
    Gaziantep Stadyumu
  • 2. Hafta


    Gazişehir FK
    0-1

    Gaziantepspor
    20 Ağustos 2017 Pazar / 21.45
    Kalyon Arena
  • 1. Hafta


    Gaziantepspor
    0-3

    Ümraniyespor
    13 Ağustos 2017 Pazar / 21.45
    Kalyon Arena
S TAKIM O G B M Puan
1 MKE Ankaragücü 16 10 4 2 34
2 Ümraniyespor 16 8 5 3 29
3 Çaykur Rizespor 16 8 4 4 28
4 Giresunspor 16 7 6 3 27
5 Balıkesirspor Baltok 16 7 5 4 23
6 Boluspor 16 7 2 7 23
7 İstanbulspor 16 6 4 5 22
8 Adanaspor 16 6 4 5 22
9 BB Erzurumspor 16 5 6 5 21
10 Gazişehir FK 16 4 8 4 20
11 Elazığspor 16 5 5 6 20
12 Altınordu 16 5 5 6 20
13 Samsunspor 16 4 7 5 19
14 Eskişehirspor 16 5 6 5 18
15 Adana Demirspor 16 4 5 7 17
16 Denizlispor 16 3 4 9 13
17 Manisaspor 16 5 2 9 8
18 Gaziantepspor 16 1 4 11 4
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011