TFF 2. Lig ilk yarı maç programı açıklandı

  

TFF 2. Lig ilk yarı müsabakalarının programı açıklandı.TFF 2.Lig Beyaz Grup’da mücadele edecek Kırmızı-Siyahlı ekibimiz Lig’in ilk haftasında 2 Eylül Pazar günü saat 16.00’da Ankara Demirspor’u konuk edecek.

 

 

 

 

TFF2.LİG-BEYAZGRUP

1.HAFTA

1Eylül2018Cumartesi

KEÇİÖRENGÜCÜ

SAKARYASPORA.Ş.

AKTEPESTADI

16:30

HACETTEPESPOR

UTAŞUŞAKSPORA.Ş.

OSTİMSTADI

16:30

2Eylül2018Pazar

GAZİANTEPSPOR

ANKARA DEMİRSPOR

 

16:00

KASTAMONUSPOR 1966

SANCAKTEPEBELEDİYESPOR

KASTAMONUGAZİSTADI

16:30

NİĞDEANADOLUFKA.Ş.

İNEGÖLSPOR

NİĞDE5ŞUBATSTADI

16:30

SARIYER

MANİSASPOR

YUSUFZİYAÖNİŞ

17:00

BAYRAMPAŞA

GÜMÜŞHANESPOR

ÇETİNEMEÇSTADI

17:00

BODRUMBELEDİYESİBODRUMSPOR

EYÜPSPOR

BODRUMİLÇESTADI

17:00

SAMSUNSPOR

AMEDSPORTİFFAALİYETLER

YENİSAMSUN19MAYISSTADI

20:00

2.HAFTA

8Eylül2018Cumartesi

GÜMÜŞHANESPOR

SAMSUNSPOR

GÜMÜŞHANEYENİŞEHİRSTADI

15:30

ANKARA DEMİRSPOR

BODRUMBELEDİYESİBODRUMSPOR

TCDDANKARADEMİRSPORSTADI

16:00

EYÜPSPOR

KASTAMONUSPOR 1966

ATATÜRK OLİMPİYAT

16:30

SANCAKTEPEBELEDİYESPOR

BAYRAMPAŞA

15TEMMUZSTADI

16:30

UTAŞUŞAKSPORA.Ş.

NİĞDEANADOLUFKA.Ş.

UŞAK1EYLÜLSTADI

16:30

İNEGÖLSPOR

GAZİANTEPSPOR

İNEGÖLİLÇESTADI

16:30

AMEDSPORTİFFAALİYETLER

KEÇİÖRENGÜCÜ

 

19:00

SAKARYASPORA.Ş.

SARIYER

YENİSAKARYAATATÜRKSTADI

19:00

MANİSASPOR

HACETTEPESPOR

 

19:00

3.HAFTA

15Eylül2018Cumartesi

HACETTEPESPOR

SAKARYASPORA.Ş.

OSTİMSTADI

16:00

SARIYER

AMEDSPORTİFFAALİYETLER

YUSUFZİYAÖNİŞ

16:30

BAYRAMPAŞA

EYÜPSPOR

ÇETİNEMEÇSTADI

16:30

16Eylül2018Pazar

NİĞDEANADOLUFKA.Ş.

GAZİANTEPSPOR

NİĞDE5ŞUBATSTADI

16:00

KEÇİÖRENGÜCÜ

GÜMÜŞHANESPOR

AKTEPESTADI

16:00

KASTAMONUSPOR 1966

ANKARA DEMİRSPOR

KASTAMONUGAZİSTADI

16:00

BODRUMBELEDİYESİBODRUMSPOR

İNEGÖLSPOR

BODRUMİLÇESTADI

16:30

UTAŞUŞAKSPORA.Ş.

MANİSASPOR

UŞAK1EYLÜLSTADI

16:30

SAMSUNSPOR

SANCAKTEPEBELEDİYESPOR

YENİSAMSUN19MAYISSTADI

19:00

 


 

 

TFF2.LİG-BEYAZGRUP

4.HAFTA

22Eylül2018Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

BODRUMBELEDİYESİBODRUMSPOR

 

15:00

GÜMÜŞHANESPOR

SARIYER

GÜMÜŞHANEYENİŞEHİRSTADI

15:00

ANKARA DEMİRSPOR

BAYRAMPAŞA

TCDDANKARADEMİRSPORSTADI

15:30

SANCAKTEPEBELEDİYESPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

15TEMMUZSTADI

16:00

EYÜPSPOR

SAMSUNSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

16:00

İNEGÖLSPOR

KASTAMONUSPOR 1966

İNEGÖLİLÇESTADI

16:00

AMEDSPORTİFFAALİYETLER

HACETTEPESPOR

 

19:00

SAKARYASPORA.Ş.

UTAŞUŞAKSPORA.Ş.

YENİSAKARYAATATÜRKSTADI

19:00

MANİSASPOR

NİĞDEANADOLUFKA.Ş.

 

19:00

5.HAFTA

30Eylül2018Pazar

HACETTEPESPOR

GÜMÜŞHANESPOR

OSTİMSTADI

15:30

NİĞDEANADOLUFKA.Ş.

BODRUMBELEDİYESİBODRUMSPOR

NİĞDE5ŞUBATSTADI

15:30

KEÇİÖRENGÜCÜ

EYÜPSPOR

AKTEPESTADI

15:30

KASTAMONUSPOR 1966

GAZİANTEPSPOR

KASTAMONUGAZİSTADI

15:30

UTAŞUŞAKSPORA.Ş.

AMEDSPORTİFFAALİYETLER

UŞAK1EYLÜLSTADI

16:00

SARIYER

SANCAKTEPEBELEDİYESPOR

YUSUFZİYAÖNİŞ

16:00

BAYRAMPAŞA

İNEGÖLSPOR

ÇETİNEMEÇSTADI

16:00

SAMSUNSPOR

ANKARA DEMİRSPOR

YENİSAMSUN19MAYISSTADI

19:00

MANİSASPOR

SAKARYASPORA.Ş.

 

19:00

6.HAFTA

6Ekim2018Cumartesi

BODRUMBELEDİYESİBODRUMSPOR

KASTAMONUSPOR 1966

BODRUMİLÇESTADI

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
  • 2. Hafta


    İnegölspor


    Gaziantepspor
    08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
    İnegöl İlçe Stadyumu
  • 1. Hafta


    Gaziantepspor
    1-0

    Ankara Demirspor
    2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
    Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011